zeytinburnu-veteriner-kliniği-logo
0212 546 8151
/ info@zeytinburnuvet.com
Anasayfa › Kurumsal
Zeytinburnu Veteriner Kliniği

Kliniğimizin amacı; yüksek standartlarda hizmet kalitesi, yaşamın kutsallığı ve hayvan sevgisini esas alarak sağlık hizmeti sunmaktır. Kliniğimiz kurulduğu 1998 yılından beri teknolojik ve bilimsel çalışma düzeyini sürekli artırmayı ve kendini yenilemeyi ilke edinmiştir.

Yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışımız doğrultusunda, Türkiye’de MR bulunan ilk ve tek hayvan tedavi merkezi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kliniğimiz MR, kapalı devre anestezi cihazı, kan ve biyokimya analiz cihazları, bilgisayarlı röntgen (CR), katarak operasyonları için fako cihazı, operasyon mikroskobu gibi ileri teknoloji ekipmanları hizmet kalitemizin arttırılması amacıyla kullanılmaktadır.

Bilimdeki gelişmeler düzenli olarak izlemekte ve yenilikler süratle hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Sadece ticari amaç gözetilerek hazırlanan internet sitesi yerine hayvan sahiplerinin bilgilenmesi ve bilinçlenmesi amacıyla ciddi bir bilgi arşivi sitemiz aracılığıyla sizlere sunulmaktadır.


Kliniğimizden Fotoğraflar
Zeytinburnu Veteriner KliniiğiKlinik Hasta KabulHasta Kabul Pet Shop BölümüPet Shop Bölümü Veteriner Kliniği Bekleme SalonuBekleme Salonu Veteriner Hekim OdasıVeteriner Odası Veteriner Muayene SalonlarıMuayene Salonları Veteriner Kliniği Muayene Salonu 1Muayene Salonu 1 Veteriner Kliniği Muayene Salonu 2Muayene Salonu 2 Veteriner MRVeteriner MR Veteriner Laboratuvar ÜnitesiSterilizasyon Odası Veteriner Laboratuvar ÜnitesiLaboratuvar Ünitesi Veteriner Cerrahi - AmeliyathaneAmeliyathane

Ekibimiz

Prof. Dr. Kürşat ÖZER

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
Veteriner Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi

Veteriner Hekim Ebru DİLBAR

İstanbul Üniversitesi
Veteriner Fakültesi Mezunu

Vet. Sağ. Teknisyeni Muhammet ERBUĞA

Selimiye Tarım Meslek Lisesi Mezunu

Naile BAYARARSLAN

Yardımcı Personel

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi: 10:00 - 20:00
Pazar: 12:00 - 17:00